Rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu pn. „eIntegracja – Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Powiecie Ciechanowskim”

Starosta Ciechanowski Sławomir Morawski uprzejmie informuje, że rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu „eIntegracja – Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Powiecie Ciechanowskim”.

 

W ramach projektu zakwalifikowani uczestnicy otrzymają bezpłatnie komputer oraz dostęp do Internetu na okres ponad 6 lat. Komputer otrzyma 2185 osób. Dodatkowo 315 osób, posiadających komputer, a nie posiadających dostępu do Internetu otrzyma łącze internetowe.

 

Każdy z uczestników projektu zostanie bezpłatnie przeszkolony zarówno w zakresie obsługi komputera, jak i korzystania z Internetu. Szkolenia będą prowadzone w gminach, a więc miejscach zamieszkania beneficjentów.

 

Rekrutacja beneficjentów do projektu rozpoczyna się 3 marca 2014 roku. Szczegółowy regulamin rekrutacji oraz dokumenty rekrutacyjne są dostępne w budynkach użyteczności publicznej na terenie powiatu, w tym w szczególności, we wszystkich obiektach powiatowych jednostek organizacyjnych oraz gminnych jednostek organizacyjnych na terenie danej gminy, tj. Gminy Ciechanów, Miasta i Gminy Glinojeck, Gminy Gołymin-Ośrodek, Gminy Grudusk, Gminy Ojrzeń, Gminy Opinogóra Górna, Gminy Regimin oraz Gminy Sońsk. Formularz zgłoszeniowy do projektu oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie znajdują się w zakładce „Dokumenty do pobrania”. Rekrutacja do projektu jest otwarta i jawna. Wypełnione dokumenty rekrutacyjne należy składać w gminnym ośrodku pomocy społecznej, gminy zamieszkania, do dnia 30 maja 2014 r.

 

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać pod numerami telefonu 536 800 117 i 536 800 118.

 

Biuro Projektu mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Ciechanowie na II piętrze w pokoju nr 202, adres: ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów. Przyjęcia interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 1000 – 1400.

 

Więcej informacji na temat realizowanego projektu znajduje się w zakładce „Informacje o projekcie”.

Logo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013 „Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość" wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót na początek strony